Eğitim Sektörüne 1983 Yılında Kayseri ve Ankara’da Bides ve Başarı Dershaneleriyle Dershanecilik Sistemiyle Başlamış Bulunmaktayız. 1988 Yılında Kayseri İli Melikgazi İlçesinde Sürücü Kursu Sektörüne Giriş Yapmış Bulunmaktayız Ve Halen Kurumumuz Sürücü Kursu Faaliyetlerine Devam Etmektedir. 2001 İle 2012 Yılları Arasında Kayseri İlimizin Sarız İlçesinde Sarız Sürücü Kursu Faaliyetine Devam Etmiştir. 2017 Yılında Manchester Dil Okulları ve Edu Point Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Kurarak Bu Sektörde Hizmetlerine Devam Etmektedir.

Eğitim Sektöründe Kurumsallaşmayı Kendimize Model Edinmiş Olup; Yenilikçi, Kaliteli ve Modern Eğitimi Sürekli AR&GE çalışmaları yaparak kendimizi geliştirmeyi ve daha güzel eğitim vermeyi firma anlayışımız olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Bizi Kayseri’de ve Ankara’da 1984’ten bu yana sektörlerimizde Zirve’ye Çıkaran Değerli Halkımıza Teşekkürlerimizi Borç biliriz.

MİSYONUMUZ

Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak öğrencilerimizin başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Öğrencilerimizin istek ve önerilerini dinleyerek bunlara cevap vermek. Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin hizmet vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir kurum olmak.

VİZYONUMUZ

Yeni Çağrı Sürücü Kursu her dönemde müşteri memnuniyetini ticari kaygılarının önünde tutarak, ehliyet eğitiminde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, müşteri taleplerini ön planda tutarı, Türkiye’nin lider bir sürücü kursu eğitim kurumudur. Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka olmak hedefimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Misyon ve vizyonumuzun takipçisi olacağız.
  • Dayanışma ve güven ortamını sağlayacak liderliği ve katılımı uygulayacağız.
  • Herkesin kaliteden sorumlu olduğu mutlu bir eğitim yaratacağız.
  • Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız.
  • Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız.
  • Yeniliklere açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.
  • Müşteri odaklılık ve sürekli iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.
ARA
KONUM