Hakkımızda

Eğitim Sektörüne 1983 Yılında Kayseri ve Ankara’da Bides ve Başarı Dershaneleriyle Dershanecilik Sistemiyle Başlamış Bulunmaktayız. 1988 Yılında Kayseri İli Melikgazi İlçesinde Sürücü Kursu Sektörüne Giriş Yapmış Bulunmaktayız Ve Halen Kurumumuz Sürücü Kursu Faaliyetlerine Devam Etmektedir. 2001 İle 2012 Yılları Arasında Kayseri İlimizin Sarız İlçesinde Sarız Sürücü Kursu Faaliyetine Devam Etmiştir. 2017 Yılında Manchester Dil Okulları ve Edu Point Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Kurarak Bu Sektörde Hizmetlerine Devam Etmektedir.

Eğitim Sektöründe Kurumsallaşmayı Kendimize Model Edinmiş Olup; Yenilikçi, Kaliteli ve Modern Eğitimi Sürekli AR&GE çalışmaları yaparak kendimizi geliştirmeyi ve daha güzel eğitim vermeyi firma anlayışımız olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Bizi Kayseri’de ve Ankara’da 1984’ten bu yana sektörlerimizde Zirve’ye Çıkaran Değerli Halkımıza Teşekkürlerimizi Borç biliriz.

Kayseri Çağrı Sürücü Kursu tecrübeli, deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile bölgesinde en çok tercih edilen sürücü kursu olmuştur. Ehliyet sınavlarında yakaladığı yüksek başarı oranı ile binlerce sürücü adayına ehliyet belgesi kazandırmış ve trafik toplumunda bilinçli sürücülerin oluşmasında zemin hazırlamıştır. Bugün Sürücü Kursu sektörüne bakıldığında eğitim noktasında elde ettiği başarı ve yenilikçi yaklaşımları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Kurulduğumuz günden bugüne sürücü adaylarına kesintisiz ve doğru eğitimleri vermiş, daima yenilikçi ve modern eğitim ürünleri ile adaylarının beğenisini alarak derslerde teşvik ve motivasyonlarını arttırmıştır. Teknolojiyi yakından takip ederek bugün E-Sınav UygulamasıE-Kitap Uygulaması ve Konu Anlatımlı Video materyallerini Sürücü Medya ekibinden sağlamış ve adaylarının kullanımına sunmuştur.

Trafik kültüründe eğitimin daima ön planda olduğu ve gerekliliğinin farkında olan Kayseri bölgesinde bulunan Sürücü Kursumuz son model eğitim araçları ve simülatör araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş tekniklerini kazandırmıştır. Başkalarının haklarına ve önceliklerine özellikle de çevreye karşı trafikte özgüven kazanmış sürücülere yetiştirmeyi hedeflemiştir. Trafik kültüründe trafik adabı noktasında tüm adaylarını bilinçlendirmiştir.

Bizimle aynı duygu ve düşüncelere sahip ehliyetin sadece araç kullanmaktan ziyade toplumun bir parçası olduğunu düşünen ve yapılabilecek küçük hataların sonuçlarının hem kendi canları ile hem de başkalarının canlarına mal olacağını bilen, öğrenmek isteyen herkesi Kayseri Ehliyet Sürücü Kursumuza bekliyoruz.

MİSYONUMUZ

Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak adaylarımızın başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Adaylarımızın istek ve önerilerini dinleyip bunlara cevap vererek. Ehliyet veren Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin eğitim hizmeti vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir Sürücü Kursu olmak.

VİZYONUMUZ

En iyi sürücü kursu her dönemde müşteri memnuniyetini ticari kaygılarının önünde tutarak, eğitimde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, müşteri taleplerini ön planda tutarı,  lider bir Sürücü Kursudur. Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka Sürücü Kursu olmuştur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Misyon ve vizyonumuzun her zaman takipçisi olacağız.

Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız.

Yeniliklere her daim açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.

Müşteri odaklılık ve sürekli kaliteli eğitim iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.